Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, INFINEON TECHNOLOGIES - IPA083N10N5XKSA1
- Producător Infineon Technologies
- Cod produs:T115151
-
12,30lei
- Fără TVA:10,16lei
-
- 2 sau mai multe 11,74lei
- 9 sau mai multe 11,72lei
- 10 sau mai multe 11,08lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (13 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, INFINEON TECHNOLOGIES - IPA083N10N5XKSA1
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: INFINEON TECHNOLOGIES
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent drena | 44A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 8.3mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
