Tranzistor N-MOSFET, TO220, ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR - AOT10N65
- Producător Alpha & Omega Semiconductor
- Cod produs:T114766
-
8,02lei
- Fără TVA:6,63lei
-
- 5 sau mai multe 7,30lei
- 15 sau mai multe 6,45lei
- 35 sau mai multe 6,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (378 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220, ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR - AOT10N65
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220
Producator: ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220 |
| Curent drena | 6.2A |
| Incarcatura poarta | 27.7nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 1Ω |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
