Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, ON SEMICONDUCTOR - FDP8880
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T115046
-
6,92lei
- Fără TVA:5,72lei
-
- 3 sau mai multe 6,11lei
- 10 sau mai multe 5,46lei
- 21 sau mai multe 4,56lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, ON SEMICONDUCTOR - FDP8880
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 48A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 19mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
