Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, DIOTEC SEMICONDUCTOR - DIT095N08
- Producător Diotec Semiconductor
- Cod produs:T114990
-
11,60lei
- Fără TVA:9,58lei
-
- 10 sau mai multe 7,35lei
- 25 sau mai multe 3,87lei
- 57 sau mai multe 3,67lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (586 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, DIOTEC SEMICONDUCTOR - DIT095N08
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent de drena in impuls | 320A |
| Curent drena | 67A |
| Grosime radiator | max. 1.2mm |
| Incarcatura poarta | 109nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 6.6mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 80V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
