Tranzistor N-MOSFET, IPAK, STMicroelectronics - STU2NK100Z
- Producător Stmicroelectronics
- Cod produs:T117136
-
13,19lei
- Fără TVA:10,90lei
-
- 10 sau mai multe 7,57lei
- 26 sau mai multe 3,76lei
- 59 sau mai multe 3,56lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (54 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, IPAK, STMicroelectronics - STU2NK100Z
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: IPAK
Producator: STMicroelectronics
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate |
| Carcasa | IPAK |
| Curent drena | 1.16A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 8500mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 1000V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
