Tranzistor N-MOSFET, IPAK, Infineon (IRF) - IRFU4615PBF
- Producător Infineon (irf)
- Cod produs:T115914
-
17,43lei
- Fără TVA:14,40lei
-
- 10 sau mai multe 7,09lei
- 15 sau mai multe 6,39lei
- 35 sau mai multe 6,04lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (96 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, IPAK, Infineon (IRF) - IRFU4615PBF
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: IPAK
Producator: Infineon (IRF)
Caracteristici
| Carcasa | IPAK |
| Curent drena | 33A |
| Incarcatura poarta | 26nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 42mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 150V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
