Tranzistor N-JFET, capsula SC59, TOSHIBA - 2SK209-GR(TE85L,F)
- Producător Toshiba
- Cod produs:T121383
-
3,66lei
- Fără TVA:3,02lei
-
- 10 sau mai multe 2,89lei
- 50 sau mai multe 2,25lei
- 54 sau mai multe 1,77lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2819 buc.)
Tranzistor N-JFET, capsula SC59, TOSHIBA - 2SK209-GR(TE85L,F)
Tip tranzistor: unipolar, N-JFET
Tensiune drena-sursa: {{Tensiune drena-sursa}}
Capsula: SC59
Montare: SMD
Putere disipata: 150mW
Curent drena: 6.5mA
Caracteristici
| Carcasa | SC59 |
| Curent de poarta | 10mA |
| Curent drena | 6.5mA |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Tensiune poarta-sursa | -50V |
| Tip produs | Tranzistor |
