Lumina de control, SCHNEIDER ELECTRIC - XB7EV07MP
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T112993
-
79,96lei
- Fără TVA:66,08lei
-
- 2 sau mai multe 65,84lei
- 4 sau mai multe 62,32lei
- 20 sau mai multe 62,31lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (58 buc.)
lumina de control, SCHNEIDER ELECTRIC - XB7EV07MP
Caracteristici
| Culoare lampa | transparentă |
| Dimensiuni orificiu montare | Ø22mm |
| Iluminare | LED 230V AC |
| Material | Plastic |
| Seria producatorului | Harmony XB7 |
| Standard intrerupator | 22mm |
| Subtip lampa de control | plată |
| Tip lampa control | lumină de control |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
