Lumina de control, EATON ELECTRIC - Q18LF-RT
- Producător Eaton Electric
- Cod produs:T112885
-
115,25lei
- Fără TVA:95,25lei
-
- 2 sau mai multe 109,09lei
- 5 sau mai multe 109,07lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
lumina de control, EATON ELECTRIC - Q18LF-RT
Caracteristici
| Culoare lampa | roşie |
| Dimensiuni orificiu montare | Ø16.2mm |
| Dimensiuni parte frontala | 18x18mm |
| Material | Plastic |
| Seria producatorului | RMQ-16 |
| Standard intrerupator | 16mm |
| Tip lampa control | lumină de control |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
