-
20,75lei
- Fără TVA:17,15lei
-
- 5 sau mai multe 19,04lei
- 8 sau mai multe 13,14lei
- 18 sau mai multe 12,46lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (603 buc.)
lumina de control, AUSPICIOUS - L22 24VDC W
Caracteristici
| Culoare lampa | albă |
| Dimensiuni orificiu montare | Ø22.5mm |
| Iluminare | LED 24V DC |
| Material | Plastic |
| Seria producatorului | L22 |
| Standard intrerupator | 22mm |
| Subtip lampa de control | convex |
| Tip lampa control | lumină de control |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
