Surub M6, otel inoxidabil A2, 20mm, cap ingropat, BOSSARD, B6X20/BN616
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T151047
Distribuie
  • 0,57lei
  • Fără TVA:0,47lei
  • 300 sau mai multe 0,34lei
  • 700 sau mai multe 0,32lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (306 buc.)
Tip produs: surub
Filet: M6
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 20mm
Tip cap: ingropat
Pas filet: 1,0
Dimensiune crestatura: HEX 4mm
Norma BN: 616
Norma ISO: 10642
Diametru cap: 12mm
Norma DIN: 7991
Material acoperire: {{Material acoperire}}
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: {{Clasa de putere}}
Caracteristici
Diametru 0 mm
Diametru cap 12mm
Dimensiune crestatura HEX 4mm
Lungime 0 mm