Surub M5, otel inoxidabil A2, 16mm, cap ingropat, BOSSARD, B5X16/BN83496
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T150755
Distribuie
  • 0,59lei
  • Fără TVA:0,49lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (100 buc.)
Tip produs: surub
Filet: M5
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: Pozidriv
Lungime: 16mm
Tip cap: ingropat
Pas filet: 0,8
Dimensiune crestatura: PZ1
Norma BN: 83496
Norma ISO: 7047
Diametru cap: 9.2mm
Norma DIN: 966A
Material acoperire: {{Material acoperire}}
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: {{Clasa de putere}}
Caracteristici
Diametru 0 mm
Diametru cap 9.2mm
Dimensiune crestatura PZ1
Lungime 0 mm
Norma BN 83496
Norma DIN 966A