Surub M2,5, otel, 16mm, cap buton, BOSSARD, M2.5X16/BN1435 SN213306
- Producător Bossard
- Cod produs:T149413
0,45lei
- Fără TVA:0,37lei
- 400 sau mai multe 0,27lei
- 900 sau mai multe 0,26lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (500 buc.)
Tip produs: surub
Filet: M2,5
Material: otel
Crestatura cap: crestat, Phillips
Lungime: 16mm
Tip cap: buton
Pas filet: 0,45
Dimensiune crestatura: 0,6mm, PH1
Norma BN: 1435
Norma ISO: {{Norma ISO}}
Diametru cap: 5mm
Norma DIN: {{Norma DIN}}
Material acoperire: zinc
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: 4.8
Caracteristici
| Clasa de putere | 4.8 |
| Diametru | 0 mm |
| Diametru cap | 5mm |
| Lungime | 0 mm |