-
105,73lei
- Fără TVA:87,38lei
-
- 2 sau mai multe 66,41lei
- 4 sau mai multe 62,83lei
- 90 sau mai multe 60,73lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (129 buc.)
Supercondensator, 2.2F, 5.5V DC, KEMET - FGR0H225ZF
Capacitate condensator: 2.2F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: THT
Temperatura de lucru: -40...85°C
Rezistenta ESR: 35Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 2.2F |
| Dimensiuni carcasa | Ø21.5x19mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Orientare spaţiala | orizontale |
| Raster terminale | 7.62mm |
| Rezistenţa ESR | 35Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
