-
17,36lei
- Fără TVA:14,35lei
-
- 13 sau mai multe 8,05lei
- 29 sau mai multe 7,62lei
- 3000 sau mai multe 7,19lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (23 buc.)
Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FS0H104ZF
Capacitate condensator: 0.1F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: THT
Temperatura de lucru: -25...70°C
Rezistenta ESR: 25Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 0.1F |
| Dimensiuni carcasa | Ø16.5x8.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Orientare spaţiala | orizontale |
| Raster terminale | 5.08mm |
| Rezistenţa ESR | 25Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
