Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FCS0H104ZFTBR24
- Producător Kemet
- Cod produs:T130303
-
24,55lei
- Fără TVA:20,29lei
-
- 10 sau mai multe 10,62lei
- 22 sau mai multe 10,05lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (894 buc.)
Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FCS0H104ZFTBR24
Capacitate condensator: 0.1F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: SMD
Temperatura de lucru: -25...70°C
Rezistenta ESR: 50Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 0.1F |
| Dimensiuni carcasa | Ø10.7x5.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 5mm |
| Rezistenţa ESR | 50Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
