Siguranta fuzibila rapida, 5A, 6.3x32mm, SCHURTER - 8020.5075
- Producător Schurter
- Cod produs:T261412
-
5,79lei
- Fără TVA:4,78lei
-
- 28 sau mai multe 3,83lei
- 65 sau mai multe 3,62lei
- 100 sau mai multe 3,60lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Siguranta fuzibila rapida, 5A, 6.3x32mm, SCHURTER - 8020.5075
Curent nominal: 5A
Tensiune nominala: 500V AC
Tip siguranta: ceramica, cilindrica, miniatura
Dimensiuni: 6.3x32mm
Seria producatorului: SHF
Producator: SCHURTER
Caracteristici
| Caracteristici rupere | 1.5I<sub>n</sub>: min 1h, 2.75I<sub>n</sub>: min 100ms, 2.75I<sub>n</sub>: max 5s, 4I<sub>n</sub>: min 20ms, 4I<sub>n</sub>: max 1s, 10I<sub>n</sub>: max 50ms |
| Caracteristici siguranţa | ardere rapidă |
| Dimensiune siguranţa | 6.3x32mm |
| Energie I2t | 33.2A<sup>2</sup>s |
| Numar poli | 2P |
| Seria producatorului | SHF |
| Subtip siguranţa | ceramică, cilindrică, miniatură |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
| Capacitate de rupere | 0 A |
