Siguranta fuzibila rapida, 375mA, 6.3x32mm, LITTELFUSE - 0312.375HXP
- Producător Littelfuse
- Cod produs:T261299
-
9,01lei
- Fără TVA:7,45lei
-
- 10 sau mai multe 5,43lei
- 21 sau mai multe 5,19lei
- 48 sau mai multe 4,91lei
- Disponibilitate:În Stoc (47 buc.)
Siguranta fuzibila rapida, 375mA, 6.3x32mm, LITTELFUSE - 0312.375HXP
Curent nominal: 375mA
Tensiune nominala: 250V AC
Tip siguranta: cilindrica, miniatura, sticla
Dimensiuni: 6.3x32mm
Seria producatorului: {{Seria producatorului}}
Producator: LITTELFUSE
Caracteristici
| Caracteristici rupere | 1I<sub>n</sub>: min 4h, 1.35I<sub>n</sub>: max 1h, 2I<sub>n</sub>: max 5s |
| Caracteristici siguranţa | ardere rapidă |
| Dimensiune siguranţa | 6.3x32mm |
| Energie I2t | 0.185A<sup>2</sup>s |
| Numar poli | 2P |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Subtip siguranţa | cilindrică, miniatură, sticlă |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
| Capacitate de rupere | 0 A |
