Siguranta fuzibila lenta, 750mA, 250V AC, 6.3x32mm, LITTELFUSE - 0326.750MXP
Distribuie
  • 11,12lei
  • Fără TVA:9,19lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip siguranta: lenta, ceramica, cilindrica, miniatura
Dimensiuni: 6.3x32mm
Tensiune nominala: 250V AC
Curent nominal: 750mA
Capacitate de rupere: 100A
Serie: 326
Producator: LITTELFUSE
Caracteristici
Aplicaţie siguranţe aplicaţii standard
Caracteristici siguranţa întârziere
Dimensiune siguranţa 6.3x32mm
Material pin alamă
Numar poli 2P
Seria producatorului 326
Subtip ambalaj pungă
Subtip siguranţa ceramică, cilindrică, miniatură
Temperatura lipire 260°C / 5 s
Tensiune alimentare 220 V
Tip produs Siguranta fuzibila
Capacitate de rupere 0 A