Siguranta fuzibila lenta, 700mA, 250V AC, 6.3x32mm, LITTELFUSE - 0313.700MXP
- Producător Littelfuse
- Cod produs:T196131
11,12lei
- Fără TVA:9,19lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip siguranta: lenta, cilindrica, miniatura, sticla
Dimensiuni: 6.3x32mm
Tensiune nominala: 250V AC
Curent nominal: 700mA
Capacitate de rupere: 35A
Serie: 313
Producator: LITTELFUSE
Caracteristici
| Aplicaţie siguranţe | aplicaţii standard |
| Caracteristici siguranţa | întârziere |
| Dimensiune siguranţa | 6.3x32mm |
| Material pin | alamă |
| Numar poli | 2P |
| Seria producatorului | 313 |
| Subtip ambalaj | pungă |
| Subtip siguranţa | cilindrică, miniatură, sticlă |
| Temperatura lipire | 260°C / 5 s |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
| Capacitate de rupere | 0 A |