Siguranta fuzibila lenta, 400mA, 250V AC, 5x20mm, LITTELFUSE - 0215.400MXP
- Producător Littelfuse
- Cod produs:T195733
8,11lei
- Fără TVA:6,70lei
- 5 sau mai multe 7,69lei
- 10 sau mai multe 7,36lei
- 24 sau mai multe 4,24lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip siguranta: lenta, ceramica, cilindrica, miniatura
Dimensiuni: 5x20mm
Tensiune nominala: 250V AC
Curent nominal: 400mA
Capacitate de rupere: 1.5kA
Serie: 215
Producator: {{Producator}}
Caracteristici
| Aplicaţie siguranţe | aplicaţii standard |
| Caracteristici siguranţa | întârziere |
| Dimensiune siguranţa | 5x20mm |
| Material pin | alamă |
| Numar poli | 2P |
| Seria producatorului | 215 |
| Subtip ambalaj | pungă |
| Subtip siguranţa | ceramică, cilindrică, miniatură |
| Temperatura lipire | 260°C / 5 s |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
| Capacitate de rupere | 0 A |