Siguranta fuzibila lenta, 400mA, 250V AC, 5x20mm, LITTELFUSE - 0215.400MXP
Distribuie
  • 8,11lei
  • Fără TVA:6,70lei
  • 5 sau mai multe 7,69lei
  • 10 sau mai multe 7,36lei
  • 24 sau mai multe 4,24lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip siguranta: lenta, ceramica, cilindrica, miniatura
Dimensiuni: 5x20mm
Tensiune nominala: 250V AC
Curent nominal: 400mA
Capacitate de rupere: 1.5kA
Serie: 215
Producator: {{Producator}}
Caracteristici
Aplicaţie siguranţe aplicaţii standard
Caracteristici siguranţa întârziere
Dimensiune siguranţa 5x20mm
Material pin alamă
Numar poli 2P
Seria producatorului 215
Subtip ambalaj pungă
Subtip siguranţa ceramică, cilindrică, miniatură
Temperatura lipire 260°C / 5 s
Tensiune alimentare 220 V
Tip produs Siguranta fuzibila
Capacitate de rupere 0 A