Siguranta fuzibila lenta, 1.8A, 250V AC, 6.3x32mm, LITTELFUSE - 031301.8MXP
Distribuie
  • 4,06lei
  • Fără TVA:3,35lei
  • 3000 sau mai multe 4,01lei
  • 5000 sau mai multe 3,93lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip siguranta: lenta, cilindrica, miniatura, sticla
Dimensiuni: 6.3x32mm
Tensiune nominala: 250V AC
Curent nominal: 1.8A
Capacitate de rupere: 100A
Serie: 313
Producator: LITTELFUSE
Caracteristici
Aplicaţie siguranţe aplicaţii standard
Caracteristici siguranţa întârziere
Dimensiune siguranţa 6.3x32mm
Material pin alamă
Numar poli 2P
Seria producatorului 313
Subtip ambalaj pungă
Subtip siguranţa cilindrică, miniatură, sticlă
Temperatura lipire 260°C / 5 s
Tensiune alimentare 220 V
Tip produs Siguranta fuzibila
Capacitate de rupere 0 A