Rezistenta de carbon, 20kΩ, 0.25W, ROYAL OHM - CFR0W4J0203A50
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T141296
-
0,25lei
- Fără TVA:0,21lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2300 buc.)
Rezistenta de carbon, 20kΩ, 0.25W, ROYAL OHM - CFR0W4J0203A50
Rezistenta: 20kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | Ø2.5x6.8mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.46x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 20kΩ |
| Tensiune de impuls max. | 500V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | carbon |
| Toleranţa | ±5% |
