Rezistenta cu pelicula metalica, 100Ω, 5W - MOF5WS-100R
- Producător SR Passives
- Cod produs:T258209
-
1,00lei
- Fără TVA:0,83lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta cu pelicula metalica, 100Ω, 5W - MOF5WS-100R
Rezistenta: 100Ω
Putere: 5W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | Ø6x17mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x36mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 100Ω |
| Tensiune de impuls max. | 1kV |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal oxide |
| Toleranţa | ±5% |
