-
0,85lei
- Fără TVA:0,70lei
-
- 50 sau mai multe 0,63lei
- 100 sau mai multe 0,47lei
- 340 sau mai multe 0,29lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (940 buc.)
Rezistenta 910Ω, 5W, SR PASSIVES - CRL5W-910R
Tip rezistenta: putere
Putere: 5W
Rezistenta: 910Ω
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 9.5x9.5x22mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 910Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | putere |
| Toleranţa | ±5% |
