-
2,25lei
- Fără TVA:1,86lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1623 buc.)
Rezistenta 82Ω, 5W, ROYAL OHM - KNP05SJ0820AA9
Tip rezistenta: bobinat
Putere: 5W
Rezistenta: 82Ω
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 300ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø6.5x17.5mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 82Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
