-
34,80lei
- Fără TVA:28,76lei
-
- 5 sau mai multe 19,47lei
- 12 sau mai multe 18,43lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (85 buc.)
Rezistenta 82Ω, 50W, ARCOL - HS50-82RF
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 82Ω
Putere: 50W
Toleranta: ±1%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 49.1x29.7x14.8mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 39.7x21.4mm |
| Rezistenţa | 82Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±1% |
