-
2,67lei
- Fără TVA:2,21lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1539 buc.)
Rezistenta 8.2Ω, 3W, ROYAL OHM - MOR03SJ082JA19
Tip rezistor: metal oxide
Rezistenta: 8.2Ω
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Caracteristici ale rezistorilor | stabilitate la condiţii exterioare variabile |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 8.2Ω |
| Tensiune de impuls max. | 600V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal oxide |
| Toleranţa | ±5% |
