-
204,09lei
- Fără TVA:168,67lei
-
- 2 sau mai multe 193,15lei
- 18 sau mai multe 191,09lei
- 25 sau mai multe 187,32lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (17 buc.)
Rezistenta 8Ω, 200W, ARCOL - HS200 8R F
Rezistenta: 8Ω
Putere: 200W
Toleranta: ±1%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 89.7x72.5x41.8mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 70x57.2mm |
| Rezistenţa | 8Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±1% |
