-
4,65lei
- Fără TVA:3,84lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (110 buc.)
Rezistenta 680Ω, 10W, ROYAL OHM - PRWAAWJW681B00
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 680Ω
Putere: 10W
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 10x9x49mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 680Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
