-
0,95lei
- Fără TVA:0,79lei
- Disponibilitate:În Stoc (7 buc.)
Rezistenta 560Ω, 5W, SR PASSIVES - CRL5W-560R
Tip rezistenta: putere
Putere: 5W
Rezistenta: 560Ω
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 9.5x9.5x22mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 560Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | putere |
| Toleranţa | ±5% |
