Rezistenta 4.7Ω, 50W, TE Connectivity - 6-1625984-4
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T182899
-
43,17lei
- Fără TVA:35,68lei
-
- 5 sau mai multe 22,46lei
- 10 sau mai multe 21,24lei
- 1000 sau mai multe 20,68lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 4.7Ω, 50W, TE Connectivity - 6-1625984-4
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 4.7Ω
Putere: 50W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 51x30x17mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 21.4x39.7mm |
| Rezistenţa | 4.7Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
