-
2,17lei
- Fără TVA:1,79lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1085 buc.)
Rezistenta 470mΩ, 3W, ROYAL OHM - KNP03SJ047KA1
Tip rezistenta: bobinata
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 400ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.7x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 3W |
| Rezistenţa | 470mΩ |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
