Rezistenta 470Ω, 200W, TE Connectivity - 2-1630019-1
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T183283
-
211,71lei
- Fără TVA:174,97lei
-
- 4 sau mai multe 203,08lei
- 10 sau mai multe 199,73lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 470Ω, 200W, TE Connectivity - 2-1630019-1
Rezistenta: 470Ω
Putere: 200W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 30ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 90x73x45mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 57.2x35+35mm |
| Rezistenţa | 470Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
