-
1,28lei
- Fără TVA:1,05lei
-
- 25 sau mai multe 0,63lei
- 100 sau mai multe 0,42lei
- 500 sau mai multe 0,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 36Ω, 2W, ROYAL OHM - KNP02SJ0360A10
Rezistenta: 36Ω
Putere: 2W
Toleranta: ±5%
Terminale: axial
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 300ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø5x12mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.7x25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 36Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
