-
1,43lei
- Fără TVA:1,18lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 360Ω, 0.4W - MBA02040C3600FC100
Tip rezistenta: metal film
Rezistenta: 360Ω
Toleranta: ±1%
Putere: 0.4W
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø1.6x3.6mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.5x29mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 360Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal film |
| Toleranţa | ±1% |
