-
22,86lei
- Fără TVA:18,89lei
-
- 5 sau mai multe 21,26lei
- 6 sau mai multe 16,21lei
- 14 sau mai multe 15,33lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (101 buc.)
Rezistenta 3.3Ω, 25W, ARCOL - HS25-3R3J
Rezistenta: 3.3Ω
Putere: 25W
Toleranta: ±5%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 27.3x28x14.6mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 18.3x19.8mm |
| Rezistenţa | 3.3Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
