Rezistenta 330Ω, 30W, SR PASSIVES - CRL30W-330R
- Producător SR Passives
- Cod produs:T182839
-
7,14lei
- Fără TVA:5,90lei
-
- 30 sau mai multe 4,50lei
- 45 sau mai multe 2,41lei
- 105 sau mai multe 2,29lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (105 buc.)
Rezistenta 330Ω, 30W, SR PASSIVES - CRL30W-330R
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 330Ω
Putere: 30W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 19x17x75mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 330Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
