-
1,53lei
- Fără TVA:1,26lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6018 buc.)
Rezistenta 330Ω, 0.4W - MBA02040C3300FCT00
Tip rezistenta: metal film
Rezistenta: 330Ω
Toleranta: ±1%
Putere: 0.4W
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø1.6x3.6mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.5x29mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 330Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal film |
| Toleranţa | ±1% |
