-
0,88lei
- Fără TVA:0,73lei
-
- 100 sau mai multe 0,52lei
- 340 sau mai multe 0,29lei
- 770 sau mai multe 0,27lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (310 buc.)
Rezistenta 30Ω, 5W, SR PASSIVES - CRL5W-30R
Tip rezistenta: putere
Putere: 5W
Rezistenta: 30Ω
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 9.5x9.5x22mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 30Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | putere |
| Toleranţa | ±5% |
