-
2,49lei
- Fără TVA:2,06lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (656 buc.)
Rezistenta 28kΩ, 3W, ROYAL OHM - MOR03WG0283AA9
Tip rezistor: metal oxide
Rezistenta: 28kΩ
Putere: 3W
Toleranta: ±2%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Caracteristici ale rezistorilor | stabilitate la condiţii exterioare variabile |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 28kΩ |
| Tensiune de impuls max. | 600V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal oxide |
| Toleranţa | ±2% |
