-
57,96lei
- Fără TVA:47,90lei
-
- 3 sau mai multe 40,55lei
- 6 sau mai multe 38,40lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (56 buc.)
Rezistenta 250Ω, 75W, ARCOL - HS75-250RJ
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 250Ω
Putere: 75W
Toleranta: ±5%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 48.7x47.5x24.1mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 29x37mm |
| Rezistenţa | 250Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
