-
2,03lei
- Fără TVA:1,67lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 20kΩ, 3W, ROYAL OHM - MOR03WG0203AA9
Tip rezistor: metal oxide
Rezistenta: 20kΩ
Putere: 3W
Toleranta: ±2%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Caracteristici ale rezistorilor | stabilitate la condiţii exterioare variabile |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 20kΩ |
| Tensiune de impuls max. | 600V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal oxide |
| Toleranţa | ±2% |
