-
1,67lei
- Fără TVA:1,38lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (425 buc.)
Rezistenta 1.8Ω, 3W, ROYAL OHM - KNP03SJ018JA10
Tip rezistenta: bobinata
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 400ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.7x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 3W |
| Rezistenţa | 1.8Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
