-
429,97lei
- Fără TVA:355,34lei
-
- 5 sau mai multe 370,28lei
- 10 sau mai multe 327,07lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6 buc.)
Rezistenta 1Ω, 600W, ROYAL OHM - HEWRB0J010J600
Rezistenta: 1Ω
Putere: 600W
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 350ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 30x60x335mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 270mm |
| Rezistenţa | 1Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
