Rezistenta 1Ω, 50W, TE Connectivity - 2-1625984-2
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T182886
-
37,37lei
- Fără TVA:30,89lei
-
- 5 sau mai multe 22,98lei
- 10 sau mai multe 21,75lei
- 500 sau mai multe 21,34lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 1Ω, 50W, TE Connectivity - 2-1625984-2
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 1Ω
Putere: 50W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 51x30x17mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 21.4x39.7mm |
| Rezistenţa | 1Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
