-
45,34lei
- Fără TVA:37,47lei
-
- 6 sau mai multe 18,64lei
- 12 sau mai multe 17,65lei
- 200 sau mai multe 17,03lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (195 buc.)
Rezistenta 1Ω, 50W, ARCOL - HS50-1RF
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 1Ω
Putere: 50W
Toleranta: ±1%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 49.1x29.7x14.8mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 39.7x21.4mm |
| Rezistenţa | 1Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±1% |
