-
0,87lei
- Fără TVA:0,72lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 1.3Ω, 5W, SR PASSIVES - CRL5W-1R3
Tip rezistenta: putere
Putere: 5W
Rezistenta: 1.3Ω
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 9.5x9.5x22mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 1.3Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | putere |
| Toleranţa | ±5% |
