Rezistenta 1Ω, 25W, TE Connectivity - 1-1625971-8
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T182735
-
27,04lei
- Fără TVA:22,35lei
-
- 5 sau mai multe 24,44lei
- 6 sau mai multe 16,85lei
- 14 sau mai multe 15,94lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 1Ω, 25W, TE Connectivity - 1-1625971-8
Rezistenta: 1Ω
Putere: 25W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 29x28x15mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 19.8x18.3mm |
| Rezistenţa | 1Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
